2021.03.02

Darbo skelbimas: Pardavimų projektų vadovo asistentas (-ė)

„SME Finance – patyrusių finansų sektoriaus profesionalų komanda, padedanti augti verslui. Per pirmuosius dvejus įmonės veiklos metus mes tapome pirmaujančia kompanija Baltijos šalyse, siūlančia platų paslaugų spektrą ir teikiančia finansavimą iki 5 mln. EUR. Mes nuolat kuriame novatoriškas finansavimo priemones verslui, turime ambicingų idėjų ir siekiame tapti profesionaliausia klientų ir partnerių pripažinta skaitmeninio skolinimo platforma.

Šiuo metu ieškome motyvuoto, žingeidaus ir iniciatyvaus Projektų vadovo asistento (-ės).

Atsakomybės:

Asistuoti pardavimų projektų vadovui;

Padėti ruošiant dokumentus rizikos komitetui;

Dalyvauti susitikimuose su esamais ir naujais klientais;

Tvarkyti ir atnaujinti klientų duomenis ir informaciją;

Bendrauti su esamais ir naujais klientais telefonu ir el. paštu;

Laikytis visų bendrovės taisyklių ir politikos

Reikalavimai

Puikūs bendravimo su klientais įgūdžiai (žodžiu ir raštu);

Aukštojo mokslo studijos (pageidautina Ekonomikos/Finansų/Vadybos/Administravimo srityse);

Gebėjimas operatyviai spręsti problemas;

Geros anglų kalbos žinios;

Motyvacija siekti tikslų ir tapti pardavimų projektų vadovu;

Pilna darbo diena;

Įmonė siūlo:

Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes;

Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą;

Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais;

Karjeros galimybes grupės įmonių viduje;

Atlyginimas 600-1000 Eur (Netto)

Taip pat šiai pozicijai ieškome praktikantų, praktiką galima derinti su studijomis.

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda PARDAVIMŲ PROJEKTŲ VADOVO ASISTENTAS (-Ė) siųskite join@smefinance.lt