2020.11.05

Darbo skelbimas: Rinkodaros asistentas (-ė)

„SME Finance“ – 100 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas, klientams teikiant faktoringo, paskolų bei lizingo paslaugas, padėti augti smulkiam bei vidutiniam verslui. Per keletą įmonės veiklos metų tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų bei suteikti finansavimą iki 5 mln. Šiuo metu SME Finance plečia savo veiklą ir prie savo komandos kviečia prisijungti rinkodaros asistentą (-ę)

Darbo pobūdis

– Skaitmeninės rinkodaros kanalų valdymas ir kampanijų vykdymas pagal numatytą planą
– Socialinių tinklų administravimas ir turinio kūrimas
– Tiesioginės rinkodaros kanalo vystymas (el. pašto rinkodara, naujienlaiškių turinio formavimas)
– Internetinės svetainės priežiūra
– Pagalba planuojant ir įgyvendinant rinkodaros projektus

Reikalavimai

– Socialinių tinklų išmanymas ir administravimo darbo patirtis
– Labai geros lietuvių ir anglų kalbos žinios
– Aktyvus domėjimasis skaitmeninės rinkodaros naujovėmis ir tendencijomis
– Gebėjimas kurti įdomų, patrauklų reklaminį turinį

Įmonė siūlo:
– Asmeninio bei profesinio tobulėjimo galimybes
– Draugišką aplinką, įdomų ir atsakingą darbą
– Galimybę dirbti su patyrusiais ir ambicingais rinkos profesionalais
– Karjeros galimybes grupės įmonių viduje

Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) su nuoroda RINKODAROS ASISTENTAS (-Ė)

Darbo užmokestis – nuo 600 iki 1200 EUR į rankas

Gyvenimo aprašymą (CV) su nuoroda RINKODAROS ASISTENTAS (-Ė) siųskite robertas.sapalas@smefinance.lt