„SME Finance“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su INVEGA dėl galimybės įgyvendinti priemonę „Individualios garantijos paskoloms“. Tai reiškia, kad nuo šiol sąlygos verslui pasiskolinti tampa dar geresnės.

„Individualios garantijos paskoloms“ – puikus nepakankamo ar nepatrauklaus paskolai arba lizingui gauti užstato problemos sprendimas, kadangi gali padengti net iki 80 proc. paskolos sumos. Anot „SME Finance“ pardavimų vadovo Lietuvoje Audriaus Beniulio, ši INVEGA garantija bus labai naudinga tiek finansavimo ieškantiems verslams, tiek ir pačiam finansuotojui.

„Tai suteikia įmonėms daugiau galimybių pasiskolinti, drąsiau kreiptis dėl finansavimo. Tuo tarpu mums turint papildomą įsipareigojimų užtikrinimo priemonę – kur kas aktyviau finansuoti smulkų ir vidutinį verslą“, – teigia jis.

Maksimali garantijos, įskaitant turimų garantijų likučius, suma smulkiajam ir vidutiniam verslui iki 3 metų – 750 000 EUR. Daugiau kaip 3 metai – 1 500 000 EUR.

Paskolos gavėjas prie finansuojamo projekto turi prisidėti nuosavomis lėšomis ne mažiau kaip 20 procentų projekto vertės.

Individualios paskolų garantijos teikiamos už paskolas, skirtas:

– Materialioms investicijoms. Ilgalaikiam turtui pirkti, statyti, remontuoti ar rekonstruoti;

– Nematerialioms investicijoms. Technologijų perėmimui įsigyjant patentus, licencijas ar kitas nepatentuotinas technines žinias;

– Apyvartinėms lėšoms;

– Įmonės lėšomis apmokėtoms investicijoms refinansuoti. Tokiu atveju kartu su prašymu suteikti garantiją turi būti pateikti išlaidas ir apmokėjimą pagrindžiantys dokumentai;

– Veiklos palaikymui. Už apyvartines paskolas, skirtas apyvartinėms lėšoms: darbuotojų darbo užmokesčiui ir su juo susijusioms išlaidoms, mokesčiams, einamosioms veiklos išlaidoms ar veiklos palaikymui dėl laikinų veiklos sutrikimų, finansuoti ir (ar) kitoje finansų

Žingsniai paskolai gauti:

– Jūs užpildote paraišką finansavimui gauti spausdami čia arba susisiekdami su mumis el. paštu [email protected] bei telefonu +370 634 11 115.

– Mes operatyviai įvertiname jūsų poreikius, galimybes grąžinti paskolą,  paskaičiuojame trūkstamo užstato dydį bei paprašome reikiamų dokumentų.

–  Pateikiame INVEGAI prašymą garantijai gauti ir kitus su finansavimu susijusius dokumentus.

Detalesnę informaciją su visomis sąlygomis rasite INVEGA tinklalapyje paspaudę šią nuorodą.