„SME Finance“ komanda atidžiai stebi situaciją, susijusią su sparčia koronaviruso plėtra Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Šiame kontekste turime svarbią žinutę įmonėms, su kuriomis dirbame/ dirbsime ir kurioms dėl įvairių priežasčių gali prireikti papildomo apyvartinio kapitalo finansavimo.

„SME Finance“ yra pilnai pasiruošusi padėti ir finansuoti Lietuvos bendroves. Dėka neseniai pasirašytos bendradarbiavimo sutarties su „Citadele banku“, „SME Finance“ atsirado dar daugiau galimybių padėti smulkiam ir vidutiniam verslui. Mūsų įmonė pritraukė papildomą 10 mln. Eur finansavimą su galimybe jį didinti iki 15 mln. Eur.

Kodėl „SME Finance“

– Smulkus ir vidutinis verslas gali greitai, per 1 val., gauti vertingą finansinę paramą kasdieniam verslui palaikyti ir vystyti;
– Padeda suvaldyti pirkėjų riziką, nes „SME Finance“ bendradarbiauja su tarptautinėmis prekinio kredito draudikėmis „Coface“, „Euler Hermes“;
Faktoringo sandoriams gali suteikti INVEGA portfelinę garantiją;
– Gali suteikti finansavimo daugiau nei 50 mln. Eur. smulkiam ir vidutiniam verslui Baltijos šalyse;
– Maksimalus įmonei finansavimo dydis yra 5 mln. Eur.

Kaip gauti finansavimą

Dėl finansavimo prašome kreiptis [email protected] arba užpildyti el. paraišką https://www.smefinance.lt/paraiska Taip pat galime teikti nuotolines konsultacijas per „Skype“ arba kitas Jums patogias programėles.

Plačiau apie „SME Finance“

2016 m. veiklą pradėjusi lietuviško kapitalo įmonė „SME Finance“ šiuo metu yra didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo bendrovė, suteikusi finansavimo už 330 mln. eurų. Įmonė valdo 35 mln. eurų paskolų portfelį. „SME Finance“ turi bendradarbiavimo sutartis su tarptautinėmis prekinio kredito draudikėmis „Coface“, „Euler Hermes“, „Atradius“ ir INVEGA.