Lietuvių sukurtas fintech startuolis „DeepFin“ bendradarbiaujant su „SME Finance” integruoja paslaugas, atveriant galimybes smulkiems verslininkams ne tik efektyviai valdyti įmonės finansinius srautus, bet ir gauti reikiamą papildomą finansavimą vos kelių mygtukų paspaudimu.

Vienas iš svarbiausių partnerystės aspektų – verslo finansavimo ir finansų administravimo paslaugų integracija, leisianti klientams pasiūlyti greitesnius ir efektyvesnius  sprendimus, „vieno langelio“ principu.

„DeepFin“ programėlė – puikus verslo finansų asistentas kiekvienam smulkaus verslo savininkui, leidžiantis ne tik lengvai išrašyti sąskaitas, bet ir matyti tiksliai apskaičiuotus verslo mokesčius taip palengvinant pajamų deklaravimą. Programėlė leidžia patogiai ir paprastai valdyti finansinę apskaitą, gyvai matyti ateinančius verslo atsiskaitymus bei realiu laiku sekti verslo išlaidas. Tai suteikia galimybę smulkiam verslui sumažinti administravimo naštą, o sutaupytą laiką skirti verslo vystymui.

Tuo tarpu „SME Finance“, išnaudodami  atviros bankininkystės teikiamas galimybes išplečia finansavimo paslaugų prieinamumą smulkiajam ir vidutiniam verslui Lietuvoje. Pasitelkiant dirbtinį intelektą ir technologijas, „SME Finance“ siūlo greitus ir lanksčius sprendimus dėl finansavimo verslui suteikimo.

„Neretai smulkiam ir vidutiniam verslui gauti finansavimą iš didžiųjų bankų sudėtinga dėl užstato trūkumo ar nepakankamų duomenų, jei kreipiasi jaunas ar verslas. Proveržį per ilgą laiką susiklosčiusioje situacijoje kuria atviroji bankininkystė, kuri leido fintech bendrovėms lengvai gauti duomenis (t. y., informaciją apie pajamas, vykstančius mokėjimus, išlaidas realiuoju laiku) iš trečiųjų šalių, dažniausiai kitų finansų įstaigų, ir operatyviai priimti su finansavimu susijusius sprendimus. Taigi, šiandien fintech bendrovės aktyviai investuoja į partnerystes, integracijas ir įterptuosius finansus, siekdamos išplėsti finansinių paslaugų prieinamumą ir spektrą”, – pasakoja „SME Finance“ partnerysčių vadovas Tomas Gražys.

„DeepFin” vadovė Gabija Gertienė pažymi, kad naujos kartos klientas vis dažniau renkasi kuo mažesnį tiesioginį bendravimą su institucijomis, todėl toks bendradarbiavimo modelis leis plėsti paslaugų prieinamumą.

„Mažųjų verslų savininkams kuo toliau, tuo labiau aktualus tampa lengvai prieinamas ir betarpiškas papildomo finansavimo gavimas. Esame tikri, kad „DeepFin“ klientams galėsime pasiūlyti patrauklių, poreikius atitinkančių finansavimo sprendimų, o ši partnerystė padės mažajam verslui augti ir greičiau pasiekti užsibrėžtus rezultatus“, – pabrėžia „DeepFin“ veiklos vadovė G. Gertienė.

Iki šiol, tam, kad gautų svarbiausias finansų paslaugas, smulkus ir vidutinis verslas turėjo kreiptis į keletą paslaugų teikėjų. Partnerystė su „DeepFin“ išplečia finansinių paslaugų spektrą bei užtikrina dar greitesnius sprendimus dėl finansavimo, nereikalaujant pildyti begalės dokumentų.