Didžiausia Baltijos šalyse Lietuviško kapitalo finansinių technologijų įmonė „SME Finance“ plečia patyrusių, savo srities specialistų komandą. Šiuo metu Lietuvoje steigiamo ir 2021 metais veiklą pradėsiančio neobanko verslo klientų departamento direktoriumi paskirtas Paulius Jauga.

P.Jauga turi 10 metų darbo patirtį verslo bankininkystės srityje „Nordea“ ir „Luminor“ bankų grupėse. Nuo 2018 metų ėjo finansinių technologijų bendrovės „Factris“ vykdomojo direktoriaus pareigas.

„Džiaugiuosi prisijungęs prie veržlios komandos ir naujai kuriamo neobanko. Tai yra unikalus projektas, nes greitu metu turėsime alternatyvųjį finansuotoją ir banką veikiančius vienas greta kito. Šiuo metu formuojama banko specialistų komanda, o daug didelių darbų laukia ir ateityje, kadangi bankininkystės paslaugos yra ypatingai svarbios verslui. Neobanko atsiradimas padidins konkurenciją tarp bankų finansuojant verslą bei įneš naujų vėjų Lietuvos finansų rinkoje“, – teigia jis.

Anot P.Jaugos, žmonių bendravimo, apsipirkimo ir verslo veikla šiandien akivaizdžiai keičiasi precedento neturinčiu tempu, todėl ir bankai turi reaguoti į šią pertvarką.

 „SME Finance“ siekia suteikti savo klientams galimybę žengti žingsnį į priekį versle, o neobanko  sukūrimas praplės  paslaugų ekosistemą ir leis pasiūlyti klientui dar daugiau sprendimų ieškant tinkamo finansavimo šaltinio kasdieninėje veikloje ar įgyvendinant ilgalaikius strateginius tikslus.

Norėdami padėti klientams pasiekti šiuos tikslus, turime tapti geriausia platforma jų finansiniams poreikiams tenkinti. Tai bus įmanoma tuo atveju, jei padarysime savo paslaugas prieinamas naudodamiesi visomis turimomis technologinėmis priemonėmis ir, jei reikia, deformuosime dešimtmečių bankininkystės praktiką”, – sako P. Jauga.

Planuojama, jog neobankas veiklą pradės 2021 metų viduryje, o iki to laiko prie komandos prisijungs daugiau itin patyrusių finansų srities ekspertų.

Ateityje bus svarstoma „SME Finance“ įsteigto neobanko plėtra ir kitose Baltijos šalyse bei Lenkijoje. Planuojama valdyti apie 200 mln. Eur. portfelį ir aptarnauti 5000 verslo klientų.

Plečiantis veiklai, šiuo metu „SME Finance“ taip pat ieško talentų pardavimų, produktų, IT ir AML/KYC srityse. Domina? Susisiekite el. paštu [email protected] ir pasikalbėkime!