„SME Finance“ grupės įmonė „SME Loans“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį su „INVEGA“ dėl dalinio palūkanų kompensavimo smulkiajam ir vidutiniam verslui.

Nauda klientams

Jeigu klientui buvo atidėtas grąžinimo mokėjimas 6 mėnesiams, bet paliktas palūkanų mokėjimas, tai nuo šiol tokiam klientui „INVEGA“ galės kompensuos dalį palūkanų.

Kas gali kreiptis?

Smulkus ir vidutinis verslas, kuriam finansiniai įsipareigojimai atidėti nuo 2020 kovo 16 d. iki 2020 gruodžio 31 d. Kompensuojama už:

– investicines paskolas;

– apyvartines paskolas

Kaip gauti kompensaciją?

Paraišką, dėl dalinio palūkanų kompensavimo, „INVEGAI“ teikia pats smulkaus ir vidutinio verslo subjektas. Ji vertinama iki 30 dienų po tinkamai pateiktų dokumentų. Po teigiamo sprendimo priėmimo palūkanų kompensacija išmokama kas mėnesį. Sprendimą apie priimtą sprendimą galite rasti prisijungę prie „INVEGOS“ elektroninės paraiškų teikimo sistemos skiltyje „Sutartis / Sprendimai“.

Kaip užpildyti palūkanų kompensacijos paraišką

Spauskite čia ir pamatykite pavyzdį, kaip užpildyti paraišką.

Daugiau apie palūkanų kompensavimą galite sužinoti čia.

„SME Finance“ aktyviai dalyvauja kituose „INVEGOS“ priemonių konkursuose

Turime ir daugiau gerų naujienų „SME Finance“ klientams. „SME Finance“ aktyviai dalyvauja kituose „INVEGOS“ priemonių konkursuose. Tikimės, kad artimiausiu metu galėsime praplėsti mūsų teikiamas finansavimo galimybes Lietuvos smulkiam ir vidutiniam verslui.