Finansinių technologijų (fintech) bendrovė „SME Finance“ pradeda bendradarbiavimą su viena didžiausių Lietuvos ne gyvybės draudimo bendrovių „Compensa Vienna Insurance Group“, siekiant išplėsti paslaugų prieinamumą smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV) Lietuvoje. Unikalus fintech ir draudimo įmonių bendradarbiavimo modelis Lietuvoje bus pritaikytas pirmą kartą. Integruotos verslo finansavimo ir draudimo paslaugos klientams bus teikiamos kur kas greičiau ir efektyviau, „vieno langelio“ principu.

„Pasaulyje jau kuris laikas fintech įmonės smarkiai pertvarko finansinių paslaugų teikimą, taip pat ir sukuria naujas galimybes bei kelia naujus iššūkius draudimo pramonei. Novatorišką verslo modelį kartu su „Compensa Vienna Insurance Group“ nusprendėme savo klientams pasiūlyti ir mes, suteikdami integruotas draudimo bei finansavimo paslaugas SVV klientams“ – apie bendradarviavimą kalba „SME Finance“ Europos rinkos pardavimų ir plėtros vadovas Lukas Baškys.

L. Baškys pažymi, kad naujos kartos klientas vis dažniau renkasi integruotas paslaugas, todėl toks bendradarbiavimo modelis leis plėsti paslaugų prieinamumą. Finansavimo ir draudimo paslaugų integracija verslo klientams leis gauti paslaugas daug efektyviau, greičiau ir patogiau, vieno mygtuko paspaudimu.

„Verslai nuolat ieško būdų, kaip optimizuoti procesus ir taupyti laiką, valdyti kylančias rizikas, bet tuo pačiu koncentruotis į savo poreikius. Bendradarbiaudami su partneriais ir integruodami draudimo ir verslo finansavimo paslaugas siekiame šiuos poreikius atitikti. „Vienas langelis“ minimizuoja laiko ir žmogiškųjų išteklių resursus, kurie iki šiol buvo reikalingi, norint gauti paskolą ir draudimą“, – sako Dainius Baltinas, „Compensa Vienna Insurance Group“ Pardavimų departamento vadovas. „Vienas pagrindinių „vieno langelio“ principo išskirtinumų – patogumas klientams. Pavyzdžiui, imant paskolą verslui, tuo pačiu metu bus galima pasirūpinti ir draudimu įmonei kur kas palankesnėmis sąlygomis toje pačioje platformoje“, – priduria „SME Finance“ Europos rinkos pardavimų ir plėtros vadovas L. Baškys.