„SME Finance“  auga ne tik Lietuvoje, tačiau vis daugiau dėmesio pastaruoju metu skiria ir kitoms Baltijoms šalims. Viena iš jų – Latvija.

Nors Latvijoje šiuo metu dirba vis dar nedaug darbuotojų, tačiau jų energija ir motyvacija labai sėkmingai leidžia siekti užsibrėžtų tikslų ir suteikti klientams aukščiausio lygio paslaugas.

Su kokiais iššūkiais susiduria „SME Finance“ darbuotojai Latvijoje, kas paskatino prisijungti prie „SME Finance“ komandos ir ką galima patarti potencialiems naujiems darbuotojams? Šia patirtimi dalijasi „SME Finance“ pardavimų projektų vadovas Lauris Kindzulis.

– Kiek laiko dirbi „SME Finance“?

– Šioje įmonėje dirbu nuo pat jos veiklos pradžios Latvijoje, 2019 metų viduryje. Greitai bus du metai, kai savo paslaugas aktyviai siūlome Latvijos verslams ieškantiems finansavimo.

– Kodėl nusprendei prisijungti prie „SME Finance“ ir kaip tai nutiko?

– Per 13 metų, kuriuos praleidau dirbdamas bankuose, sakyčiau, kad vienu metu jau pradėjo jaustis nemenka rutina. Vis ryškiau matėsi, kad kai kurie procesai nėra tokie greiti, skolinimas vis griežtėja, todėl man, kaip aktyviai asmenybei su tuo apsiprasti darėsi vis sunkiau. Tuomet ir atsirado „SME Finance“ pasiūlymas, kuris buvo laiku ir vietoje. Neabejodamas sutikau prisijungti prie „SME Finance“ komandos, nes mačiau, kad čia teks susidurti su naujais iššūkiais, kurie leis viską permąstyti iš naujo.

– Su kokiais iššūkiais susiduri dirbdamas „SME Finance“ ir kaip su jais susitvarkai?

– Kai pradėjau dirbti „SME Finance“, kompanija fokusavosi į faktoringo paslaugas. Deja, šis finansavimo produktas, priešingai nei  kaimyninėse Lietuvoje ar Estijoje, nėra toks žinomas ir populiarus. Todėl vienas didžiausių iššūkių, ko gero, yra tas, kad Iki šiol dedame dideles pastangas tam, kad apšviestume verslininkus apie tokias paslaugas.

Džiaugiuosi, kad mūsų užsispyrimas tam padeda. Nemažai darbo tame jau atlikta. Sakyčiau, kad kitas žingsnis – sugriauti visus stereotipus apie nebankinį finansavimą. „Fintech“ sritis dabar vystosi nepaprastu tempu ir smagu žinoti, kad esu tokio proveržio dalis.

– Kodėl žmonės, ieškantys karjeros perspektyvų turėtų rinktis „Fintech“ sritį?

– Kaip ir minėjau, „Fintech“ sritis yra labai sparčiai auganti. Čia nėra jokių sienų, viskas vyksta tarptautiniu lygiu.  Dirbant šioje srityje galima įgauti neįkainojamos patirties ir augti kaip asmenybei. Kur gi dar daugiau galima tiek daug pasisemti, jei ne čia?