„Natūralu, jog tokioje aplinkoje negali dirbti žmonės, nekeliantys sau aukščiausių tikslų. Taigi, dirbant „SME Finance“ komandoje visuomet randi ką iš kiekvieno žmogaus pasiimti ir išmokti“, – atvirauja „SME Finance“ pardavimų projektų vadovas Audrius Beniulis kalbėdamas apie iššūkius su kuriais susiduria dirbdamas FinTech srityje.

Jis – antrasis „SME Finance“ darbuotojas, kuris dalijasi savo patirtimi dirbant šioje įmonėje.

A.Beniulis pats puikiai supranta, ką reiškia žengti į dar mažai ištyrinėtą sritį. Todėl jis ne tik papasakojo, kodėl jį žavi darbas FinTech srityje, tačiau ir patarė, ką reikia žinoti šioje srityje karjeros aukštumų siekti norinčiam asmeniui.

–  Kiek laiko dirbi „SME Finance“?

–  Balandžio mėnesį bus du metai.

– Kas labiausiai nulėmė norą prisijungti prie „SME Finance“ komandos ir kaip tai įvyko?

–   „SME Finance“ žinojau ir įmonės veiklą sekiau nuo pat jos įsikūrimo. Pradžioje buvau kiek skeptiškas, nes verslo modelis buvo naujas, Lietuvoje dar labai mažai girdėtas. Tačiau stebint įmonės žaibišką progresą supratau, jog joje dirba išskirtinė komanda su išskirtiniais tikslais ir tuomet supratau, jog ir aš pats noriu  būti tos komandos dalis.

– Kokie dalykai/iššūkiai labiausiai žavi dirbant „SME Finance“?

–  Išskirčiau porą esminių dalykų – komanda ir aplinka. Pats gyvenime stengiuosi niekada neužsibūti komforto zonoje. Jeigu man tik pasidaro „patogu“, pats nejučiomis susigalvoju sau iššūkių, kad nenustočiau augti kaip asmenybė/savo srities specialistas.

Šioje įmonėje „patogu“ nebūna, o su tuo seka ir nuolatinis, nesustojantis tobulėjimas. Kai nėra griežtų, per eilę metų susidėliojusių taisyklių, visuomet gali sugalvoti, kaip kažką padaryti geriau, greičiau, kokybiškiau ir gali labai greitai pamatyti, kokį rezultatą/pokytį tai duoda įmonei bei papildo tavo patirties ir įgūdžių „krepšelį“. Natūralu, jog tokioje aplinkoje negali dirbti žmonės, nekeliantys sau aukščiausių tikslų, taigi dirbant tokioje komandoje visuomet randi ką iš kiekvieno žmogaus pasiimti ir išmokti.

– Ką patartum perspektyvų ieškančiam ir FinTech srityje karjeros siekti norinčiam  žmogui?

–  Reikia žinoti, kad darbas FinTech srityje yra kupinas įvairiausių užduočių bei iššūkių, kurių niekas iki šiol nėra išsprendęs. Pradžioje visada būna kiek baugu, bet kai pavyksta (nes kito kelio tiesiog nėra), ateina didelis pasitenkinimas savimi, jog vis del to gali.