„SME Finance“ darbuotojų komanda sparčiai auga bei reguliariai pildosi patyrusiais arba dar tik augančiais, tačiau labai ambicingais ir aukštų rezultatų siekti norinčiais žmonėmis.  Čia esantis kolektyvas – kaip didelė šeima, o darbuotojų profesionalumu jau įsitikino daugybė klientų, kurie žino, kad mūsų tikslas – suteikti tik pačius geriausius finansavimo sprendimus.

Tikriausiai tik patys darbuotojai ir gali papasakoti, kas yra smagiausia dirbant „SME Finance“, todėl nuo šiol reguliariai kviesime pasižvalgyti po mūsų vidinę virtuvę ir išvysti mūsų komandos narių pasakojimus – kokias galimybes jie mato dirbdami „SME Finance“, kas juos motyvuoja, o galų gale, jie netgi patys patars, kodėl „SME Finance“ verta rinktis ieškant finansavimo sprendimo.

„Mes nesame didelė šalta, korporatyvinė organizacija – visi gyvename kaip viena šeima. Visas pergales ir nesėkmes išgyvename kartu su visa komanda“, – savo patirtimi dalijasi „SME Finance“ pardavimų vadovas Lukas Baškys.

Būtent L.Baškys pirmasis ir kviečia su „SME Finance“ virtuve susipažinti iš vidaus.

–  Kiek laiko dirbi „SME Finance“?

– „SME Finance“ dirbu jau 3 metai.

– Kas labiausiai nulėmė norą prisijungti prie „SME Finance“ komandos?

–  Visų pirma, rinkoje pastebėjau mažą organizaciją, kuri nusprendė į nusistovėjusį sektorių įnešti naujų vėjų. Vėliau paaiškėjo, kad daugiau negu pusė komandos yra buvę bankininkai, nepaprastai ambicingi žmonės, kuriuos pažinojau iš anksčiau. Pabendravus su „SME Finance“ vadovais tapo aišku, jog šioje kompanijoje vietoje tikrai nestovėsime ir ypatingai motyvavo iššūkis išjudinti rinką ir įkrėsti seniesiems žaidėjams į kaulus. Norėjau būti augančios, ambicingos organizacijos dalis, tad man buvo aišku, kad čia nuobodu nebus.

– Kokie dalykai/iššūkiai labiausiai žavi dirbant „SME Finance“?

–  Pirmiausia tai, kad darbas nėra monotoniškas, jis yra pamatuotas labai konkrečiais, aukštais ir sunkiai įgyvendinamais tikslais. Tačiau jiems pasiekti turime visas įmanomas priemones. Sunkiai pasiektas aukštas tikslas yra geriausia motyvacija darbuotojui – prabėgus kiekvieniems metams sustoti, atsisukti atgal ir pasakyti „pavarėme ir vėl“! Taip pat, mes nesame didelė šalta, korporatyvine organizacija – visi gyvename kaip viena šeima. Visas pergales ir nesėkmes išgyvename kartu su visa komanda. Bet labiausiai džiugina, kad dirbant su tokiais darbščiais, užsispyrusiais ir ambicingais žmonėmis, paprastai žengiame pergalingu keliu. Mums nesėkmė – tai tik tarpinis žingsnis pergalės link.

– Ką patartum „Fintech“ sritimi besidominčiam ir naujai prie „SME Finance“ komandos prisijungusiam žmogui?

Visų pirma, kiekvienam naujam žmogui sakau, kad jis jau pasirinko tinkamą organizaciją – tiek asmeniniam tobulėjimui, tiek tolimesnės karjeros perspektyvoms. „SME Finance“ neeilinė mokykla visiems: nuo praktikanto iki aukščiausio lygio vadovo. Niekam nesakau, kad bus lengva, nes mūsų netenkina standartinis rezultatas. „SME Finance“ visada nori daugiau negu kiti. Todėl visada linkiu būti žingeidžiam, rodyti iniciatyvumą ir veržlumą – nes viskas yra kiekvieno žmogaus rankose, reikia tik didelio noro būti stipresniam negu kiti.

„SME Finance“ grupė toliau sparčiai auga, todėl dairosi ambicingų, atsakingų, darbščių asmenybių, kurios turėtų noro aukštų rezultatų siekti kartu! Sudomino? Parašykite [email protected] ir pasikalbėkime!