„SME Finance“ ir toliau žingsnis po žingsnio auga, o nuo šiol kiekvienam naujam darbuotojui į kolektyvą įsilieti bus dar paprasčiau ir maloniau, kadangi tuo pasirūpins visai neseniai prie „SME Finance“ pati prisijungusi bei talentų vadove tapusi Natalija Jegerskienė.

Jau kurį laiką ši pozicija nebėra kaip tik atrankų, dokumentacijos pildymo ar renginių organizavimo specialistas. Tai žmogus išmanantis verslo kuriamą vertę, suprantantis, kokias problemas jų verslas sprendžia, kalbantis verslo kalba. Galiu drąsiai teigti, kad FinTech – didelį potencialą, turintis verslo sektorius, viena inovatyviausių ir sparčiausiai plėtojamų sričių pasaulyje. Pati „SME Finance“ sparčiai auga, yra dinamiška įmonė, tad net jaučiu naujų atradimų jaudulį“, – apie pirmuosius įspūdžius pradėjus dirbti „SME Finance“ pasakoja N.Jegerskienė.

 „SME Finance“ talentų vadovė trumpai atsakė į keletą klausimų, kur papasakojo apie save bei pasidalijo mintimis, kokie karjeros galimybių ieškantys asmenys geriausiai jaustųsi FinTech srityje.

– Kaip ir kodėl nusprendei savo karjerą sieti su žmogiškaisiais ištekliais?

Rinkdamasi būsimą studijų kryptį, žinojau kad dirbsiu žmonėms, su žmonėmis ir tarp žmonių. Tačiau pirmoji karjeros „stotelė“ buvo susijusi su finansų sektoriumi, sistemomis ir dokumentais. Laikui bėgant supratau, kad tą darydama nejaučiu stiprios motyvacijos ir užsidegimo. Nusprendžiau ieškotis srities, kuri apjungtų vertę kuriančią lyderystę, buvimą įmonės ambasadoriumi, pokyčių valdymą, geriausių praktikų taikymą, nuolatinį bendravimą ir pasukau savo karjerą link personalo srities. Šiuo metu džiaugiuosi, kad dirbant FinTech srityje, galiu suderinti abi patirtis ir prisidėti prie organizacijos vystymosi.

– Kokie dalykai, iššūkiai labiausiai žavi dirbant šioje srityje?

Jau kurį laiką personalo vadovas nebėra tik atrankų, dokumentacijos pildymo ar renginių organizavimo specialistas. Tai žmogus išmanantis verslo kuriamą vertę, suprantantis, kokias problemas jų verslas sprendžia, kalbantis verslo kalba. Labiausiai ir žavi tai, kad ši pozicija yra skirtingų organizacijos dalių jungtis. Tu turi būti plataus mąstymo, įsitraukiantis ir proaktyvus, orientuotas į žmones, kuriantis vertę darbuotojams, gebantis pritraukti ir išlaikyti geriausius darbuotojus, prisidedantis prie kultūros kūrimo, kuri tampa verslo būtinybe.

– Kuo ypatinga FinTech sritis, kurioje dabar tenka dirbti?

Galiu drąsiai teigti, kad FinTech – didelį potencialą, turintis verslo sektorius, viena inovatyviausių ir sparčiausiai plėtojamų sričių pasaulyje. Šiuo metu mūsų organizacija išgyvena labai reikšmingus strateginius pokyčius, tad jaučiuosi esanti reikšmingo pokyčių agento pozicijoje. Jaučiu net naujų atradimų jaudulį. Skiriu dėmesį tam, kas svarbiausia – kuriu pokyčio planą, numatydama pokyčio sukeliamas HR rizikas ir galimus sprendimus, stiprinu organizacijos kultūrą, kuri padėtų organizacijai lengviau įveikti šį pokytį, integruoju geriausias praktikas į jau veikiančius organizacijos procesus.

– Kokių patarimų duotum FinTech srityje karjeros galimybių ieškantiems asmenims?

Pastaruoju metu sparčiai besivystant informacinėms technologijoms, finansinių paslaugų sektoriuje stipriai išaugo FinTech specialistų paklausa. Tradicinę bankininkystę vis dažniau keičia FinTech inovacijos, kurios finansus apjungia su moderniomis kompiuterinėmis technologijomis. Todėl FinTech srityje geriausiai jaustųsi tie karjeros galimybių ieškantys kandidatai, kurie suvokia šio verslo inovatyvumą, mėgsta dirbti dinamiškoje ir nuolat besikeičiančioje aplinkoje, yra drąsūs ir ambicingi, turi atsparumą pokyčiams ir nori prisidėti prie konkurencinių sprendimų vystymo ar inovacijų skatinimo iniciatyvų. FinTech yra ateitis, tad kviečiu prisijungti prie mūsų šaunios, SME Finance komandos, kuriant naujas galimybes verslui bei inovatyvias, kokybiškas paslaugas vartotojams!