Siekiame nuolatos tobulėti, o aukščiausio lygio aptarnavimas – SME Finance prioritetas.
 
Rugsėjo mėnesį atlikome SME Finance klientų apklausą, kurios duomenimis net 94% apklausoje dalyvavusių klientų rekomenduotų mūsų paslaugas savo draugams ar pažįstamiems.
 
SME Finance NPS rodiklis siekia 71 balą. NPS rodiklio intervalas yra nuo -100 iki +100, vertinama, jog NPS rodiklis, aukštesnis nei 60 balų, yra itin geras rezultatas bet kurioje industrijoje. 
 
Klientų pasitenkinimas buvo įvertintas pagal pasaulyje plačiai naudojamą metodiką – NPS (Net Promoter Score) rodiklį.
Skaičiuojant NPS rodiklį, vertinamas vienintelis klausimas – “Ar rekomenduotumėte SME Finance paslaugas savo draugui ar kolegai?”. Atsakyti į klausimą klientas gali pasirinkdamas skaičių nuo 1 iki 10, kur 10 reikšmė “Tikrai rekomenduočiau”. 
Visi atsakiusieji skirstomi į 3 grupes:
  • 1-6 balai – Nepatenkinti klientai (angl. Detractors)
  • 7-8 balai – Pasyvūs klientai (angl. Passives)
  • 9-10 balų – Patenkinti ir lojalūs klientai (angl. Promoters)
NPS rodiklis apskaičiuojamas patenkintų klientų procentą atėmus iš nepatenkintų klientų procento. Pavyzdžiui, jei apklausoje dalyvavo 100 klientų, iš jų 70% yra patenkinti klientai (Promoters), 20% – pasyvūs klientai (Passives) ir 10% – nepatenkinti klientai (Detractors), NPS rodiklis būtų lygus 60 balų (70-10=60).
 
Taip pat, remiantis apklausos duomenimis:
–          74% klientų nurodė, jog finansavimo sprendimas buvo aiškus ir argumentuotas.
–          77% klientų nurodė, jog pinigų išmokėjimo procesu yra visiškai patenkinti.
 
SME Finance tikslas nepriekaištinga aptarnavimo kokybė, tad dedame visas pastangas, jog naudojimasis mūsų paslaugomis būtų kuo sklandesnis ir paprastesnis.