„SME Finance“ sparčiai augant Baltijos šalyse auga ir patyrusių vadovų komanda. Vadovauti įmonės filialui Estijoje paskirtas ilgametę patirtį pardavimuose bei finansų srityje turintis Rauno Mürk, o Latvijoje  – taip pat solidžią patirtį bankiniame sektoriuje turintis Jānis Diedišķis.

Anot „SME Finance“ generalinio direktoriaus Mindaugo Mikalajūno, vadovų Estijoje bei Latvijoje paskyrimas – tai  labai svarbus žingsnis į priekį. Solidi patirtis, kurią turi naujieji vadovai padės sėkmingai įgyvendinti dar metų pradžioje užsibrėžtus ambicingus tikslus – augti visose Baltijos šalyse.

„Vadovavimą patikėjome itin motyvuotiems bei daug žinių turintiems specialistams, todėl neabejoju, kad ir aiškiai matomų rezultatų ilgai laukti neteks. Alternatyvusis finansavimas vis geriau pažįstamas tiek Estijos, tiek  Latvijos verslams, o tai reiškia, kad turėsime jiems pasiūlyti  tik geriausius finansavimo sprendimus“, – teigia M.Mikalajūnas.

R. Mürk  pastaruosius dvejus metus buvo Estijos valstybinės įmonės „KredEx Krediidikindlustus“ valdybos nariu, padėjo didinti Estijos eksportą apdraudžiant šalies įmones nuo mokėjimo rizikos užsienio rinkose. Prieš tai Rauno aštuonerius metus dirbo vienoje didžiausių Šiaurės šalių finansinių paslaugų grupių DNB, kur ėjo įvairias pareigas Estijoje, Norvegijoje ir Švedijoje. Rūpinosi verslo plėtra, strategijomis, komunikacija ir kitais panašiais klausimais.

„Džiaugiuosi, jog tapau profesionalios „SME Finance “ komandos dalimi ir kartu tikiuosi iššūkių pilnos, bet labai įdomios kelionės link tikslų. „SME Finance“ yra ambicinga įmonė, turinti aiškią misiją padėti smulkaus ir vidutinio verslo (SVV) segmento įmonėms augti bei išnaudoti visas galimybes. Kadangi Estijoje sparčiai auga alternatyvaus finansavimo poreikis, aš tvirtai tikiu, kad mes galėsime pasiūlyti būtent tuos sprendimus, kurių rinka ir ieškojo bei prašė“, – teigia „SME Finance“ filialo Estijoje vadovas.

Tuo tarpu J. Diedišķis prieš tapdamas „SME Finance“ padalinio Latvijoje vadovu pastaruosius penkerius metus dirbo  SEB banke, kur užėmė vadovaujančias pareigas teikiant finansavimo paslaugas smulkiajam ir vidutiniam verslui (SVV). Kiek anksčiau po penkerius metus jis praleido SIA „ UniCredit Leasing“ bei „Swedbank“, kuriame didžiąją savo karjeros dalį buvo atsakingas už lizingo produkto vystymą. 

„Džiaugiuosi prisijungęs prie „SME Finance“ komandos bei visos FinTech bendruomenės. Po penkiolikos metų intensyvaus darbo skirtinguose bankuose, atėjo metas žengti ryžtingą žingsnį ir atrasti naujų iššūkių FinTech sektoriuje, kuris Latvijoje sparčiai auga. Su „SME Finance“ išsikėlėme aukštus tikslus ir sieksime kiekvieną iš jų įgyvendinti, nes šiuo metu jau galime pasiūlyti pakankamai platų finansavimo paslaugų spektrą. Stengsimės ne tik būti konkurencingi, bet ir tapti pačiais geriausiais partneriais augti siekiančiam verslui“, – mintimis dalijasi J.Diedišķis.

2016 m. veiklą pradėjusi „SME Finance“ šiuo metu verslams siūlo faktoringo, lizingo, verslo paskolų, verslo paskolų su NT įkeitimu, smulkių paskolų iki 15 tūkst. Eurų paslaugas. Vasaros pradžioje visus šiuos finansavimo sprendimus taip pat pasiūlys ir „SME Finance“ įsteigtas neobankas, kuris pasižymės konkurencinga paslaugų kainodara, itin greitu paslaugų suteikimo procesu ir paprastu administravimu.

Klientų aptarnavimą itin lengvina „SME Finance“ turima moderni savitarnos sistema, kuri nuolatos tobulinama, o šiuo metu joje klientai gali matyti informaciją susijusią su faktoringu bei paskolomis. Tokius dalykus kaip pasirinktos paskolos apžvalgą, mokesčių sąskaitas, sutarties informaciją.

„SME Finance“ – viena iš Baltijos šalių alternatyvaus finansavimo lyderių, kuri yra suteikusi finansavimo už daugiau nei 630 mln. Eurų bei valdo 74  mln. eurų finansavimo portfelį. Įmonė turi bendradarbiavimo sutartis su tokiomis tarptautinėmis prekinio kredito draudikėmis kaip „Coface“, „Euler Hermes“.