Pasak „SME Finance Leasing“ direktoriaus Tomo Šūmakario, paskolos automobiliams poreikį padiktavo patys klientai, norintys automobilį įsigyti greičiau ir paprasčiau. Kita naujovė populiariu „pirk dabar, mokėk vėliau“ principu veikiantis pirkinių finansavimas, leis norimą daiktą ar paslaugą nusipirkti dabar, o paskolos mokėjimą nukelti iki 3 mėnesių. 

Paskolas automobiliui klientai Lietuvoje dažniausias renkasi, kai pritrūksta 3 000 – 15 000 Eur norimai transporto priemonei įsigyti. Daugelis jų pirmenybę teikia paskolai dėl paprastesnio, lyginant su lizingu, proceso – nereikia avansinių mokėjimų, turto registracijos, kasko draudimo. Pinigai išmokami žymiai greičiau, tad ir klientas savo norus taip pat gali išpildyti greičiau“, – teigia T. Šūmakaris. 

Paskolos užklausą  galima pateikti internetu ar apsilankius gyvai pas partnerius, atsakymas dėl finansavimo bus pateiktas nedelsiant, individualaus vertinimo atveju iki 1 valandos. Tam yra pasitelkiami bendrovės nuolat vystomi procesų automatizavimo ir dirbtinio intelekto sprendimai.  Planuojantiems pirkinius, „SME Finance Leasing“ jau siūlo greitą ir lankstų sprendimą  „pirk dabar, mokėk vėliau“ principu –paskolą su atidėtu grąžinimu iki  3 mėnesių.

„Norime pakartoti „SME Finance“ grupės sėkmę – esame nebankinio finansavimo lyderiai verslo segmente, tokių pačių pozicijų siekiame ir teikdami finansavimo pasiūlymus privatiems klientams. Laikysimės pasiteisinusios strategijos neskirstyti klientų į savus ir svetimus, kaip įprasta tradiciniams bankams, o stengsimės  įsiklausyti į kiekvieno kliento poreikį ir pasiūlyti tinkamiausią sprendimą. Todėl plečiame paslaugų pasirinkimą, kad būtume dar arčiau žmonių, kuriems gali prireikti paprasto ir greito finansavimo sprendimo“, – pasakoja UAB „SME Finance Leasing“ direktorius. 

Naujos paslaugos pirmiausia bus pasiūlytos Lietuvos privatiems klientams, o grupei sparčiai plečiantis į Latviją, Estiją ir Suomiją, tikėtina, kad jomis galės naudotis ir šių šalių gyventojai.