Didžiausia Baltijos šalyse lietuviško kapitalo finansinių technologijų įmonė „SME Finance“ plečia vadovų komandą. Naujai įsteigtai „SME Finance leasing“ bendrovei vadovaus Tomas Šūmakaris.

T.Šūmakaris turi sukaupęs daugiau nei 17 metų patirtį finansavimo rinkoje, iš kurių 16 praleido „Swedbank“, kur užėmė vadovaujančias pareigas lizingo padalinyje. Prieš prisijungiant prie „SME Finance“, T.Šūmakaris priklausė tarptautinės transporto priemonių lizingo ir ilgalaikės nuomos finansų grupės „Mogo Finance“ vadovų komandai.

„Didžiuojamės, kad prie mūsų prisijungė dar vienas solidžią patirtį bei vadovavimo įgūdžius turintis specialistas. Pastaruoju metu paklausa ilgalaikiam finansavimui sparčiai auga, todėl tikimės, jog ilgametės T.Šumakario kompetencijos atneš būtent tai, ko mums ir reikia –  greitas ir kokybiškas lizingo paslaugas į mus besikreipiantiems verslams“, – teigia „SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas.

Anot T.Šūmakario, alternatyvaus finansavimo rinkos dalis auga tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje, todėl su augimu atsiranda ir poreikis vartotojams pasiūlyti vis platesnį finansavimo produktų spektrą.

„Lizingas ir ilgalaikė nuoma turi nemažai privalumų lyginant su kitais finansavimo produktais. Sieksime ne tik tapti vienais iš rinkos lyderių siūlant šį produktą, bet ir labai aiškiai išryškinti lizingo privalumus, kad verslas geriau nei iki šiol suprastų, kokia yra šios paslaugos nauda“, – teigia jis.

„SME Finance“ lizingas skirtas smulkiajam ir vidutiniam šalies verslui, kad šis galėtų greitai ir patogiai įsigyti automobilius, mikroautobusus, sunkvežimius, puspriekabes, krautuvus, statybinę ir žemės ūkio techniką, nekilnojamą turtą. Finansuojama suma siekia nuo 5 tūkst. iki 5 mln. eurų.

Apie „SME Finance“

2016 m. veiklą pradėjusi lietuviško kapitalo įmonė „SME Finance“ šiuo metu yra didžiausia Baltijos šalyse nebankinio finansavimo technologijų platforma, suteikusi finansavimo už daugiau nei 500 mln. eurų. Įmonė valdo 55,1 mln. eurų finansavimo portfelį. „SME Finance“ turi bendradarbiavimo sutartis su tarptautinėmis prekinio kredito draudikėmis „Coface“, „Euler Hermes“ ir INVEGA.