Didžiausios Baltijos šalyse lietuviško kapitalo finansinių technologijų įmonės „SME Finance“ vadovų komandoje – permainos.  „SME Finance“ pardavimų grupės Lietuvoje vadovu  tapo Audrius Beniulis, kuris bus atsakingas už „SME Finance“ Lietuvoje vykstančius pardavimus ir vadovaus pardavimų komandai.

A.Beniulis turi 10 metų patirtį finansų srityje. Pastaruosius 2 metus jis buvo „SME Finance“ pardavimų projektų vadovu, o iki tol patirtį kaupė dirbdamas SEB banke. Jis šiose pareigose pakeis Luką Baškį, kuris ir toliau dirbs „SME Finance“, tačiau bus atsakingas už įmonės plėtrą į naujas rinkas ir rūpinsis pardavimais Baltijos šalyse.

„Pagrindinis sėkmingo mūsų augimo rodiklis –  darbuotojų atsidavimas bei atkaklumas. Tiek A.Beniulis, tiek L.Baškys yra tapę labai svarbia „SME Finance“ dalimi, todėl neabejoju, kad šie pokyčiai įneš dar daugiau energijos galvojant apie ateities tikslus“, – teigia „SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas.

Anot A.Beniulio, priimti naujus iššūkius jam nėra sunku dėl puikiai pažįstamos „SME Finance“ vidinės virtuvės, tačiau pokyčiai dėl didelio akcento Lietuvos rinkai taip pat taps ir didele atsakomybe.

„Džiaugiuosi suteikta galimybe panaudoti savo sukauptą patirtį užtikrinant tolesnę sėkmingą „SME Finance“ plėtrą. Tuo pačiu tai yra didelė atsakomybė, kadangi „SME Finance“ trumpoje perspektyvoje didžiąją dalį savo augimo planuoja būtent Lietuvos rinkoje.  2021 metais ir toliau aktyviai finansuosime Lietuvos smulkųjį ir vidutinį verslą, taip padėdami jam augti bei pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – teigia jis.

2021 m. „SME Finance“ išsikėlė tikslus toliau sėkmingai pritraukti investicijas bei padidinti finansavimo portfelį iki 165 mln. EUR per tris Baltijos valstybes. Planuojama daug dėmesio skirti ne tik pozicijų stiprinimui savo šalies rinkoje, tačiau intensyviai plėsti verslą ir Latvijoje bei Estijoje, kuriose alternatyvaus finansavimo rinka taip pat auga sparčiu tempu.

„SME Finance“ 2020 m. buvo itin sėkmingi. Įmonė gavo 7,7 mln. EUR pajamų ir, lyginant su 2019 m., kai pajamos siekė 4,9 mln EUR, jas padidino 57 proc. 70 proc. augo paskolų portfelis, kuris 2020 m. pabaigoje siekė 55,1 mln. EUR. ir buvo 22,6 mln. EUR didesnis, nei 2019 metais. 2016 m. veiklą pradėjusi 

„SME Finance“ teikia verslui įvairius finansavimo sprendimus – faktoringą, lizingą, verslo paskolas, verslo paskolas su NT įkeitimu. Šiuo metu įmonė jau yra suteikusi finansavimo už daugiau nei 560 mln. eurų.  „SME Finance“ turi bendradarbiavimo sutartis su tarptautinėmis prekinio kredito draudimo įmonėmis  „Coface“, „Euler Hermes“.