Didžiausios Baltijos šalyse lietuviško kapitalo finansinių technologijų įmonės „SME Finance“ komanda toliau pildosi ilgametę patirtį finansų srityje turinčiais specialistais. „SME Finance“ rizikos valdymo vadove paskirta Oksana Čižienė.

O.Čižienė turi sukaupusi net 16 metų darbo patirtį kredito rizikos srityje. Pastaruosius 12 metų dirbo „UniCredit“ grupėje. Užimamos pozicijos palaipsniui keitėsi nuo kredito analitikės AS „UniCredit Bank“  iki SIA „ UniCredit Leasing“ Lietuvos filialo Rizikos skyriaus vadovės ir kredito komiteto narės. Šioje pozicijoje Oksana buvo atsakinga už finansavimo procesą, portfelio priežiūrą, probleminių klientų ir paskolų administravimą.  

„Kiekvieną dieną stengiamės tobulinti įmonėje vykstančius procesus, o rizikos skyrius yra labai svarbi grandis siekiant užtikrinti greičiausias ir kokybiškiausias paslaugas klientams. Oksanos patirtis ir kompetencijos šioje srityje yra būtent tai, ko mums šiuo metu ir reikia“, – teigia „SME Finance“ vadovas Mindaugas Mikalajūnas.

Anot O. Čižienės, vienas didžiausių iššūkių su kuriuo tenka susidurti šioje srityje, tai rasti klientui tinkamai subalansuota sprendimą. Tačiau pradėdama naują karjeros etapą, ji įžvelgia daug perspektyvų, kur galima panaudoti anksčiau sukauptą patirtį bei kaip viską atlikti itin produktyviai.

„Dirbant rizikos srityje, tenka nuolat ieškoti balanso tarp kliento poreikių bei priimtino rizikos lygio. Tai yra nemenkas iššūkis. Tačiau neabejoju, kad su tokiais iššūkiais susitvarkysime puikiai, nes vos prisijungusi prie ambicingos „SME Finance“ komandos, labai greitai spėjau įsitikinti , kad čia intensyviai taikomi įvairūs rizikos valdymo instrumentai bei sandorio  struktūros, padedančios rasti tinkamai subalansuotą sprendimą klientui“, – teigia ji.

2016 m. veiklą pradėjusi lietuviško kapitalo įmonė „SME Finance“ teikia verslui įvairius finansavimo sprendimus – faktoringą, lizingą, verslo paskolas, verslo paskolas su NT įkeitimu. Šiuo metu įmonė jau yra suteikusi finansavimo už daugiau nei 500 mln. Eurų, valdo daugiau nei 55 mln. eurų finansavimo portfelį. „SME Finance“ turi bendradarbiavimo sutartis su tarptautinėmis prekinio kredito draudikėmis „Coface“, „Euler Hermes“ ir INVEGA.