Laikai, kai reikėdavo skambinti ar rašyti laiškus finansų partneriui dėl skolinimosi limito ar paskolos mokėjimo terminų  – jau praeityje. Mes puikiai suprantame, kiek dėmesio verslams, o ypač jauniems reikia paskirti savo augimui. Todėl savo klientams ir sukūrėme itin patogaus naudojimo savitarnos svetainę, kuri savo funkcionalumais leidžia sutaupyti daugybę brangaus laiko. Juk kiekviena sutaupyta minutė ar valanda pavirsta į išaugusį dėmesį Jūsų verslo žingsniams į priekį. Tad kokie funkcionalumai palengvina kasdienybę „SME Finance“ savitarnos svetaine besinaudojantiems klientams? Kviečiame susipažinti.

Trys prisijungimo būdai

Prisijungti prie savitarnos svetainės galima greitai, paprastai ir saugiai. Tą padaryti labai patogu, nes prisijungimui galimi net trys būdai. Tereikia pasirinkti patogiausią – elektroninis paštas su slaptažodžiu, Smart ID arba Mobile ID.

Patogu tiems, kurie turi ne vieną įmonę

Kartais klientas finansavimo ieško keletui savo įmonių. Tad savitarnos svetainė sukurta taip, kad visoms turimoms įmonėms, informaciją būtų galima rasti vienoje paskyroje. Nesvarbu, kiek įmonių –  keli mygtukų paspaudimai ir matysite būtent tai, ko reikia.

Detali informacija apie finansavimo produktus:

  • Bendra finansavimo apžvalga. Ji parodo, kokios yra panaudotos ir nepanaudotos sumos bei limitai, kuriuos kelių mygtukų paspaudimu galima pasididinti.
  • Klientui išmokėtos sumos, kliento pirkėjų gauti mokėjimai bei sąskaitų sudengimai.
  • Mokesčių sąskaitos: mokėtinos palūkanos, komisiniai ar kiti mokesčiai.
  • Sutartys, kurios parodys taikomų palūkanų, delspinigių ar komisinių mokesčių procentą bei kitas finansines sąlygas.

Faktoringo paslauga – įkeli sąskaitą ir gauni finansavimą

Naudojantis faktoringo paslauga matomos visos pirkėjams pateiktos sąskaitos. Jeigu sąskaitų yra daug, susirasti konkrečią labai paprasta, nes jos svetainėje filtruojamos pagal numerį, datą, mokėjimo terminą ar sumą

Be to, pačioje savitarnos svetainėje galima įkelti ir sąskaitas, kurioms reikia finansavimo. Tai galite  padaryti dviem būdais: automatiškai (kai į svetainę įkeliama sąskaita „Excel“ programos formatu) arba rankiniu būdu, kai svetainėje tiesiog suvedami reikiami duomenys.

Jei sistema identifikuoja, jog sąskaitai reikia papildomo Jūsų pirkėjo patvirtinimo,  galima iškart suvesti duomenis ir išsiųsti jam laišką į el. paštą. Gavęs el.laišką, pirkėjas vienu spustelėjimu galės atlikti patvirtinimą.

Kyla papildomų klausimų? Į visus juos atsakysime

Savitarnos svetainėje yra Dažniausiai užduodamų klausimų (DUK) skiltis, kurioje yra trumpi, bet labai aiškūs atsakymai į tokius klausimus kaip prisijungimo nustatymai, sąskaitų įkėlimas ar naujo vartotojo sukūrimas. Be to, jei nerasite atsakymo į rūpimą klausimą, visada turėsite Jums priskirtą individualų finansų patarėją ir draugą su kuriuo galėsite susisiekti bet kada.  

Savitarnos svetainę nuolat tobuliname, kuriame naujus funkcionalumus, kurie padėtų verslui kuo lengviau ir paprasčiau gauti reikiamą finansavimą. Finansavimas turi būti lengvas, paprastas ir malonus procesas, o tuo tarpu Jūs galėsite užsiimti tuo kas svarbu – verslo augimu. Tad naudotis SME Finance savitarna tikrai verta. Jei dar nesate, kviečiame tapti naudotojais!