Paslaugos

Klasikinis sąskaitų finansavimas (faktoringas)

Faktoringas – tai jūsų įmonės išrašytų sąskaitų išankstinis apmokėjimas. Pinigus už pateiktas prekes ar paslaugas gaunate iš karto, nelaukiant kol sueis sutartas atsiskaitymo terminas ir Pirkėjas apmokės sąskaitas.

Gautinų sumų finansavimas pagrįstas piniginio reikalavimo perleidimu faktoringo įmonei už 0,5-2% mėnesio mokestį. Perleidžiant reikalavimą faktoringo įmonei, kartu perleidžiate sąskaitos apmokėjimo administravimą.
Jums nebereikės savo pirkėjams priminti apie vėluojančius atsiskaitymus, šį darbą už jus atliks mūsų specialistai. Pirkėjui vėluojant atsiskaityti 90 dienų, skolą padengia „Coface“ gautinų sumų draudimas.

Paslauga gali būti vienkartinė (Sąskaitų finansavimas) arba paremta bendradarbiavimo sutartimi ilgesniam laikotarpiui (Faktoringo sutartis). Norint pasinaudoti paslauga, jums nereikia įkeisti turto.

Verslo paskolos

Teikiame paskolas iki 1 metų terminui jūsų verslo plėtrai:

  • investicinių projektų (ilgalaikio turto) finansavimas;
  • bankinių paskolų dalinis ar visiškas refinansavimas;
  • apyvartinių lėšų papildymas, akcininkų paskolų refinansavimas;
  • akcijų įsigijimas perkant ar parduodant įmonę;
  • dalinis ar visas projekto, gaunančio ES paramą, finansavimas;
  • sezoninės paskolos.

Paskolų gavėjais gali būti visi verslo subjektai ir ūkininkai. Paskolos gali būti be arba su turto įkeitimu.

Gautinų sumų draudimas

Tai papildoma paslauga smulkiajam ir vidutiniam verslui, kuri leidžia minimalizuoti verslo rizikas ir užtikrinti veiklai bei plėtrai reikalingus finansinius srautus. Įmonė SME Finance, remdamasi bendradarbiavimo sutartimi su viena didžiausių pasaulyje verslo rizikos valdymo grupių Coface, gali nustatyti ir įvertinti galimas rizikas, suteikti tinkamą draudimo apsaugą ir kompensuoti patirtus nuostolius, atsiradusius dėl neįvykdytų klientų įsipareigojimų.

 

Individualūs finansavimo sprendimai

Tai individualiai klientui pritaikomi finansavimo sandoriai, pasižymintys nestandartizuotais finansavimo procesais ir sąlygomis. Teikiamos paslaugos apima: sandėlio (atsargų) finansavimą; pasirašytų pirkimo–pardavimo sutarčių, laimėjus konkursus, finansavimą; verslo (verslo dalies) pirkimo–pardavimo sandorių finansavimą; sezoninės paskolos suteikimą; finansavimą su atpirkimo teise ir kt.

Suteikiama galimybė gauti trumpalaikes (iki 1 metų) paskolas be ar su turto įkeitimu, kurių paskirtis gali būti labai įvairi, pavyzdžiui: investicinių projektų (ilgalaikio turto) finansavimas; bankinių paskolų dalinis ar visiškas refinansavimas; apyvartinių lėšų papildymas, akcininkų paskolų refinansavimas; akcijų įsigijimas perkant ar parduodant įmonę; dalinis ar visas projekto, gaunančio ES paramą, finansavimas; sezoninės paskolos. Paskolų gavėjais gali būti visi verslo subjektai ir ūkininkai.

Įmonės SME Finance kolektyvą sudaro specialistai, turintys daugiau nei 10 metų darbo bankuose su stambiu, vidutiniu ir smulkiuoju verslu Lietuvoje patirtį. Mūsų komanda konsultuoja ilgalaikio ir trumpalaikio finansavimo, finansų valdymo, investicijų klausimais ir individualiai gali parinkti Jums naudingiausią pasiūlymą.