Verslo paskolos

Pildykite paraišką

  Verslo paskolos

   

  Sėkmingai vystote verslą, tačiau susidūrėte su kliūtimi, trukdančia verslo augimui? Sunku susitarti su bankais ar tiesiog, neturite laiko ilgiems procesams? SME Finance profesionalų komanda, turinti daugiau nei 10 metų patirtį finansinių paslaugų srityje, visada pasiruošusi Jums padėti.

  Paskolos smulkiam verslui

   

  Smulkių verslų savininkai dažniausiai neturi didelių piniginių rezervų, todėl iškilus kritinei situacijai, visada pravartu žinoti, į ką galite kreiptis, kad greitai ir saugiai gautumėte trumpalaikę paskolą. Savalaikės ir tinkamai panaudotos paskolos smulkioms įmonėms gali ne tik išgelbėti nuo rimtų finansinių problemų, bet ir užtikrinti tvarų augimą.

   

  Paskolos vidutiniam verslui

   

  Net ir sėkmingai vystant vidutinį verslą, anksčiau ar vėliau tenka susidurti su pinigų stygiaus problema. Prireikus lėšų neplanuotoms naujoms investicijoms, atlyginimų finansavimui, mokesčiams sumokėti ar nutikus kitai situacijai – trumpalaikė paskola yra geriausias sprendimas. Sėkmingų įmonių vadovai yra įvaldę meną pasiskolinti tinkamu laiku ir geromis sąlygomis, todėl puikiai žino paskolos verslo plėtrai vertę ir geba finansinius iššūkius paversti naujomis galimybėmis.

   

  Paskolos projektams, sezoniniams verslams

   

  SME Finance paskolų gavėjais gali būti ne tik stabilūs, dideli verslai, bet ir projektine veikla ar sezonišku verslu užsiimančios mažos įmonės bei ūkininkai. Trumpalaikė paskola tokio tipo verslus gelbsti nuo nepastovių piniginių srautų, suteikia galimybę dirbti sklandžiau, greičiau ir būti konkurencingiems savo rinkoje.

  Trumpalaikės ir ilgalaikės paskolos verslui be ar su turto įkeitimu

   

  SME Finance misija padėti smulkiam ir vidutiniam verslui augti Lietuvoje ir už jos ribų, todėl, puikiai suprasdami, kaip svarbu finansinius sunkumus išspręsti greitai ir efektyviai, geromis sąlygomis suteiksime Jūsų verslui trumpalaikę, iki 1 metų, arba ilgalaikę, iki 5 metų paskolą.

  Operatyviai paruošime individualų finansavimo pasiūlymą, o greitą paskolą verslui galėsite panaudoti pagal konkrečius jūsų poreikius, pavyzdžiui:

  • kreditai verslui gali būti panaudoti perspektyvių investicinių projektų (ilgalaikio turto) finansavimui;
  • greitos paskolos įmonėms gali padėti iš dalies arba visiškai refinansuoti bankines paskolas, papildyti apyvartines lėšas, refinansuoti įmonės akcininkų paskolas, įgyti akcijas perkant ar parduodant įmonę;
  • kreditu verslui galima iš dalies ar visiškai finansuoti projektą, gaunantį paramą iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų;
  • greita paskola verslui itin patogi sezoniniams darbams finansuoti;
  • kreditai įmonėms gali praversti ir daugeliu kitų atvejų, ypač kai paskola reikalinga jaunam verslui.

  Paskolų gavėjais gali būti visi verslo subjektai ir ūkininkai.
  Paskolos gali būti be arba su turto įkeitimu.

   

  Svarstote, ar Jūsų įmonei reikalinga trumpalaikė arba ilgalaikė verslo paskola? Susisiekite su mumis ir kartu rasime geriausią, greitą, lankstų ir saugų sprendimą.

  Jūsų verslo sėkmė – didžiausias mūsų veiklos įvertinimas!

  Verslo paskolos skaičiuoklė

  5000 € 5 000 000 €
  6 mėn. 60 mėn.
  513 €
  Mėnesinė įmoka
  3 469 €
  Sumokama palūkanų
  18 469 €
  Visa sumokama suma
  Pateikti skaičiai yra standartines kainodaros

  Kodėl SME Finance?

  Greiti, labai greiti

  Finansavimo sprendimą pateikiame per 1 darbo dieną, o pinigus išmokame per 1 valandą

  Lanksčiau, paprasčiau

  Verslo finansavimo sąlygas pritaikome individualiai, atsižvelgdami į kliento veiklos specifiką. Sprendimui priimti mums reikalingi vos keli dokumentai.

  Užtikrintas saugumas

  Galime suteikti prekinio kredito draudimo apsaugą ir kompensuoti nuostolius, atsiradusius dėl neįvykdytų jūsų klientų įsipareigojimų